Strona główna  |   Kontakt lackmann

  O nas    Lackmann GmbH    Produkty   
Aktualności    Praca    Kontakt   
Lackmann GmbH

Firma Lackmann GmbH jest rodzinną firmą, powstała ponad 50 lat temu. Postęp i innowacyjność są podstawową filozofią firmy.

Obecnie zatrudnia ona 150 pracowników i jest jednym z największych europejskich dostawców energetycznych urządzeń pomiarowych. Zaopatruje ona zakłady energetyczne, fabryki, hurtowników oraz eksporterów w produkty i usługi najwyższej jakości z obszaru technik pomiarowych. Lackmann GmbH posiada jedne z największych w Niemczech stacje prób (w Lipsku i Münster), w których dostarczane dla niemieckich zakładów energetycznych liczniki są poddawane kalibracji i odpowiednim testom, a używane liczniki przeodzą proces regenarcji lub naprawy.W 2001 Lackmann rozszerzył swoją ofertę dzięki stworzeniu stacji prób ciepłowniczych urządzeń pomiarowych.

Główna siedziba firmy znajduje się w Münster, w Westfalii.W siedzibie tej znajduje się zarząd firmy i stacje prób. W 1994 w Münster zostało stworzone także nowoczesne centrum szkoleniowe i logistyczne.

W 1995 firma otworzyła swój oddział w Lipsku (Taucha), aby móc efektywniej obsługiwać klientów ze wschodniej części Niemiec.

Od 2001 r. firma rozpoczęła ekspansję na rynek polski, otwierając oddział we Wrocławiu (obecnie działający w Warszawie).
  O nas    Lackmann GmbH    Produkty    Aktualności    Praca    Kontakt                                                                            Na górę Na górę