Lackmann
Strona główna  |   Kontakt lackmann

  O nas    Lackmann GmbH    Produkty   
Aktualności    Praca    Kontakt   
O nas

Firma Lackmann Metering Sp. z o.o. została założona w 2001 r. jako polski oddział niemieckiej firmy Lackmann GmbH & Co. Nasze biuro handlowe mieści się w Warszawie, a działalność prowadzona jest na terenie całego kraju. Zajmujemy się świadczeniem usług i dostawą produktów związanych z pomiarami zużycia energii elektrycznej. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostaw urządzeń i oprogramowania, oraz serwisu tych systemów. 

Obsługujemy i zaopatrujemy największe polskie zakłady energetyczne oraz wiele zakładów przemysłowych. Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi partnerami handlowymi , kontynuując ekspansję na rynku polskim.

Nasza firma posiada wyłączne prawo do sprzedaży i wdrażania produktów niemieckiej firmy Görlitz na terenie Polski. Główne ich cechy to: wysoki stopień niezawodności, oraz zapewniona pełna współpraca z większością modeli liczników energii elektrycznej dostępnych na rynku Polski i Europejskim.

Flagowym produktem naszej firmy jest Skalar. Jest to urządzanie o ogromnych możliwościach, opartym na systemie czasu rzeczywistego. Jako medium transmisyjne może zostać zastosowana sieć GSM/UMTS lub Ethernet. Posiada on możliwość zestawienia połączenia z licznikiem w trybie przeźroczystym. Po stworzeniu harmonogramu automatycznie inicjowany jest cykliczny proces pobierania danych rozliczeniowych lub profilu i wysyłania ich za pomocą wiadomości e-mail, SMS , lub protokołu FTP. Ponadto istnieje możliwość tworzenia i instalowania własnych skryptów. W ofercie dostępne są różne wersje urządzenia z interfejsami RS232, RS485, CL, Mbus, a funkcjonalność można rozszerzać przez dodatkowe moduły.

Nowością jest platforma sprzętowa IDSpecto umożliwiająca tworzenie rozległych sieci Smart Grid i z sukcesem jest wrażana w całej Europie. Umożliwia ona automatyzację całego procesu pobieraniach danych z licznika, ich analizy, aż po wystawienie rachunków dla odbiorców końcowych, a także prognozowania zużycia energii.

Aktualności

10.06.2016
Targi EnergeTab Bielsko-Biała 2016

Szanowni Państwo W dniach od 12 do 15 września 2016 odbędą się targi Energetab w Bielsku –...  O nas    Lackmann GmbH    Produkty    Aktualności    Praca    Kontakt                                                                            Na górę Na górę